Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Зміни до Конституції Порошенко внесе в Раду наступного тижня

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
 

Президент Петро Порошенко обіцяє наступного тижня внести до ВР проект Конституції, затверджений Конституційною комісією.Про це він заявив під час засідання Конституційної комісії в п'ятницю.

"Я не вивіряв кожну букву і мені буде потрібно ще декілька днів, і я обіцяю вам, що я скористаюся цими святковими конституційними днями, щоб уважно вивчити проект", - сказав Порошенко.

"Але той факт, що я зараз висловлюю позицію щодо схвалення, є запорукою, що або повністю, або в значній частині я підтримаю. І наступного тижня запропоную парламенту на розгляд новий варіант, який вами напрацьований, розглянути, проголосувати і спрямувати до КС", - зазначив Порошенко.

"Я це сприймаю, як свій варіант. Я поставлю під ним підпис. Він базується на тому варіанті, що був рік тому запропонований, але він кращій, досконалійший, демократичнійший, бо він пройшов це обговорення", - додав президент.

Він наголосив, що важливим є те, що в обговоренні брали участь представники Донбасу.

"І дуже важливо, що соціологічні опитування підтримують наші з вами ідеї щодо категоричної неприйнятності ідеї федералізації. Внаслідок цих конституційних змін по децентралізації Україна залишається унітарною державою. І з цього приводу і нас не може бути жодних компромісів", - наголосив Порошенко.

Він додав, що розробляючи зміни до Конституції, базою по децентралізації було взято польську модель. Він звернувся до коаліційної більшості з проханням знайти компроміси.

Як відомо, критично до нинішнього проекту змін до конституції ставляться у "Самопомочі" і "Батьківщині".

Нагадаємо, що сьогодні Конституційна комісія більшістю голосів підтримала рішення направити президенту України Петру Порошенку проект змін до Конституції у частині децентралізації.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.