Голос-Інфо

A+ A A-

Нові правила в'їзду в Шенгенську зону: що зміниться для українців

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Європейський парламент(ЄП) ухвалив створення нової Європейської системи авторизації та інформації про подорож (ETIAS) для поїздок у Шенгенську зону. Про це повідомляє ЄП на своєму сайті.

«Громадяни країн, що не є членами ЄС, звільнені від візових вимог, повинні отримати дозвіл перед поїздкою в ЄС згідно з новими правилами, підтриманих парламентом у четвер», - йдеться в повідомленні.

Нова система набуде чинності з 2021 року. Вона передбачає додаткові перевірки безвізових мандрівників, осіб з епідемічним ризиком або нелегальних мігрантів.

Громадяни понад 60 країн, у тому числі й українці, які звільнені від візових вимог для в'їзду до євросоюзу, повинні заповнити електронну форму до своєї подорожі. У форму потрібно внести особисті дані (включаючи ім'я, дату і місце народження, стать і національність), інформацію про документ для подорожей (дійсність, країна видачі), домашню адресу та контактну інформацію, а також вказати європейську країну першого в'їзду.

Авторизація для подорожей коштуватиме 7 євро. Для мандрівників у віці до 18 років та осіб старше 70 років – безкоштовно. Вона буде дійсна три роки або до закінчення строку проїзного документа.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.