Голос-Інфо

A+ A A-

Президент підписав Закон про залучення іноземних інвестиці

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Президент України Петром Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій».

Як йдеться на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Закон, зокрема, залишає обов’язок ідентифікувати належним чином бенефіціарних власників для депозитарних установ, які відкрили рахунок номінального утримувача; для торговців, які продають цінні папери нерезиденту; для банків, які здійснюють платіж за угодою.

Також Закон додатково зберігає обов’язок депозитарної установи звітувати за будь-якими змінами щодо власника більш ніж 5% акцій певного товариства,

Окрім того, документ знімає унікальну українську вимогу особистої верифікації фізичних осіб або представників юридичних осіб.

Законом знімається необхідність вимагати оригінали документів з апостилями, перекладами та їх нотаріальним засвідченням. Натомість висувається  вимога запитувати у номінального утримувача всю необхідну для ідентифікації інформацію.

У разі відмови номінального утримувача всупереч закону та договору розкривати бенефіціарів, його рахунок блокується.

«Цей підхід є стандартним для всіх розвинутих краї та режиму функціонування рахунків номінальних утримувачів. Зокрема FATF, в статті 13. Correspondent banking, передбачає саме такий режим збору інформації», – зазначають у Комісії.

Зазначимо, Закон щодо сприяння залученню іноземних інвестицій Верховна Рада України у другому читанні підтримала 15 травня 2018 року.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.