Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Рубрика #ЙдувМери: Ростислав Гудзінський

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

#ЙдувМери.

Рубрика #ЙдувМери створена редакцією Stanislavske.tv з метою ознайомлення читачів та громади міста Івано-Франківськ з можливими претендентами на посаду міського голови.

Суть рубрики полягає у тому, що всім кандидатам ставились одні і ті ж питання.

Участь в рубриці візьмуть всі кандидати на пост мера м. Івано-Франківськ. Сьогоднішнім гостем Станіславського ТБ став Ростислав Гудзінський – громадський діяч, голова Всеукраїнського об’єднання “Голос”.

Останнім часом в певних політичних колах, обговорюється можливість Вашої участі в майбутніх виборах на посаду міського голови. Як Ви це можете прокоментувати? Ви готові позмагатися за крісло мера Івано-Франківська.

– Бурхливі події в нашій державі призвели до появи як в Україні, так і на Прикарпатті нових політиків та громадських діячів. Це добре, адже з’являється конкуренція ідей та шляхів вирішення накопичених проблем у державі. Я не являюся політиком і ніколи не був у жодній із політичних партій, займаюся громадською діяльністю, а саме захистом прав громадян у різноманітних галузях. 
Безумовно, якщо Ви стверджуєте про обговорення у певних колах участі Всеукраїнського об’єднання «Голос» у місцевих виборах, а мене на посаду мера міста Івано-Франківська, то така думка має зміст. Скажу чесно, я цього не планував, але якщо в області не з’являться справжні партії, а не олігархічні клуби за інтересами, в суспільстві буде запит на нових політиків, ми не виключаємо можливості у перетворені ВО «Голос» на партію. Також і участь представників нашого об’єднання у виборах. 
Наразі, Всеукраїнське об’єднання «Голос» не приймало рішення щодо участі його представників у місцевих виборах. Хоча ми, безумовно, будемо виражати свою позицію щодо підтримки окремих кандидатів по мажоритарних округах та на посади голів міських, селищних та сільських рад, так як подальша доля України в команді ВО «Голос» є небайдужою.

 11268364_2067979910009378_5559876370669796034_n.jpg

На Вашу, думку, який має бути новий мер Івано-Франківська?

– Це повинна бути людина з високими моральними та діловими якостями, яка є патріотом свого рідного краю та України, володіти відповідним фахом та досвідом управлінської чи керівної роботи, не бути представником «злодійсько-олігархічних» кланів. Мати команду досвідчених фахівців, які зможуть змінити наше життя на краще.

Ви вважаєте, що у Вас є достатньо навиків, досвіду і знань для такої посади?!

– За фахом я юрист та економіст, маю значний досвід управлінської і громадської роботи, команду однодумців та фахівців у різних галузях суспільного життя, які здатні на креативні та самостійні кроки заради досягнення змін та проведення реформ, не лише в м. Івано –Франківську, але й у регіоні в цілому.

Чи готові Ви скласти конкуренцію іншим кандидатам і висунути свою кандидатуру на майбутніх виборах?!

– Це питання наразі є передчасним та самостійно висувати свою кандидатуру на будь-яку посаду не буду, на це повинен бути суспільний запит та рішення загальних зборів Всеукраїнського об’єднання «Голос». Якщо ж така потреба у суспільстві з’явиться, команда ВО «Голос» зможе скласти гідну конкуренцію іншим політичним силам. 
До речі, члени ВО «Голос» представлені у місцевому самоврядуванні є депутати в районних та сільських радах, сільські голови. Як приклад успішної роботи представників ВО «Голос» – обласний осередок, очолює сільський голова Березівки Олександр Вара, який на протязі п’яти років свого головування збільшив бюджет села з 53000 до 1000 000 гривень та перетворив населений пункт на привабливе місце для заняття бізнесом.

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.