Голос-Інфо

A+ A A-

З усієї України на Прикарпатті найбільше протестувальників, які перекривають дороги (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьoгодні, 14 верeсня, відбулaсь прeс-конферeнція гoлови Івaно-Фрaнківської ОДА Олегa Гончaрукa.

На початку розмови із журналістами очільник області окреслив ситуацію, яка відбулась нещодавно. Мова йде про протестувальників з Прикарпаття, які вимагали обіцяні кошти на ремонт дороги Яблунів-Делятин.

"Прикрим для мене є те, що по Україні в серпні було десь дев'ять перекриттів доріг, і вісім було в Івано-Франківській області. Дорога Яблунів-Делятин у 2017 році була державного значення. Тому САД було прийнято рішення, що на ремонт дороги піде сума в розмірі 240 мільйонів гривень. Відповідно селянам це повідомили. На жаль, на кінець року фінансування не надійшло. Але якщо тендер був проведений, отже і ремонт повинен бути. Тепер дорога стала місцевого значення. Обсяг фінансування на всю область був 270 мільйонів. Чи звинувачую я людей? Абсолютно ні. Але ми не можемо забезпечити потреби всієї області. На нараді з керівником Укравтодору, ми домовились, що цифра з 280 мільйонів підвищиться до 400 мільйонів. Сума піде на утримання і експлуатацію доріг на 2019 рік, будемо продовжувати ремонт доріг. Зараз із САД ми складаємо перелік доріг, де пройде поточний середній і дрібний ремонт. Не буде такого, що на райони підуть різні суми фінансування. Суми будуть розприділені згідно з протяжністю доріг," – каже Олег Гончарук.

На початку 2019 року також буде фінансуватися дорога Болехова, яка є місцевого значення.

"Унаслідок повені 33 об'єкти було розрушено: це дороги і мости. Одні люди вимагали якісної дороги, інші вимагали забезпечення безпечного проїзду до населеного пункту. Фінанси в області ні в якому разі не дозволяють повністю вирішити всі проблеми. Допоки я голова ОДА у мене нема жодної важливішої цілі, ніж спокій і взаєморозуміння ,"- продовжує далі.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.