Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Нардепам пропонують зайнятись МАФами

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Верховній Раді днями було зареєстровано законопроект №2478а «Про порядок розміщення малих архітектурних форм (МАФів) для здійснення підприємницької діяльності».

Законопроект визначає порядок оформлення документів для встановлення малих архітектурних форм (МАФів).

У пояснювальній записці до документа зазначається, що метою проекту Закону є впорядкування питань ,що пов'язані з виготовленням документів на встановлення, архітектурно-містобудівних вимог до зовнішнього вигляду, а також підстав для знесення чи переміщення малих архітектурних форм (МАФів) для здійснення підприємницької діяльності.

На думку ініціаторів, прийняття зазначеного законопроекту дозволить вирішити питання щодо встановлення оформлення документів на землекористування та знесення чи переміщення малих   архітектурних форм (МАФів)     для здійснення підприємницької діяльності .

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, парламентарі можуть захистити громадян від будівельних махінацій забудовників. Відповідний законопроект, який нещодавно було зареєстровано у Верховній Раді, пропонує внести певні зміни до законодавчих документів, які регулюють містобудівну діяльність.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.