Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Ігор Насалик: коротко про місцеві вибори 2015

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ігор Насалик здатний кинути виклик будь-кому. Він не соромиться критикувати найвище керівництво області.

Він багатий і міг би щиро засипати "гречкою", але вважає, що функція міського голови не роздавати подачки, а побудувати роботу владної вертикалі так, щоб бюджет, який наповнює громада, сплачуючи податки, якомога ефективніше працював на цю громаду. Наразі Ігор Насалик інтригує електорат та можливих опонентів по виборах своєю участю. Хоча цікавим є факт того, що одним лише інформаційним привідом про його можливу участь у місцевих виборах соціологічні заміри, які роблять різні політичні штаби, фіксують стрімкий ріст рейтингу потенційного кандидата.

На запитання коли остаточно він визначиться з вибором балотуватись чи ні, Ігор Насалик відповідає:

"Слідкую за подіями, які відбуваються в Івано-Франківську. Бачу, що вибори офіційно ще не розпочалися, а кандидатів, які оголосили про свою участь у виборах - дуже багато. Передбачаю, загалом їх буде 20, як мінімум. А взагалі, згідно з законодавством, є відповідний період, коли іде висування кандидатів на посаду міського голови. Раніше встановленого законом терміну розпочинати виборчу кампанію не просто недоречно, а неправильно." 


- кого Ви бачите фаворитом гонки?

"Володію соціологією, яка є по Івано-Франківську. Не коректно мені її оголошувати. На сьогодні, думаю, що фаворитами є всі. Кожен, хто іде на вибори, зважує свої можливості і знання щодо реалізації розвитку міста"


- Ігоре Степановичу, ви наразі є народним депутатом, що можете розповісти про свою роботу у Верховній Раді?

"Я вже майже рік працюю народним депутатом. Шість законів, ініційованих мною, прийнято. В основному вони стосувалися енергетики і місцевого самоврядування. Тому на моє переконання, що стосується місцевого самоврядування, то ми його підкоректували, і зараз є більша можливість нарівні міського голови, сільського голови реалізувати права громади. В мене все-таки більше ніж 8-річний досвід роботи міським головою. А це досвід, який давався і кров`ю і потом"  

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.