Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Кабмін призначив Уповноваженого з питань АРК

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Кабінет Міністрів України призначив Омєр Киримли Аслана Енверовича Урядовим уповноваженим з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Це передбачено розпорядженням КМУ від 19 серпня 2015 р. № 837-р «Про призначення Омєр Киримли А. Е. Урядовим уповноваженим з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Відповідно Уряд звільнив Омєр Киримли Аслана Енверовича з посади Голови Державної служби України з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (розпорядження КМУ від 19 серпня 2015 р. №834-р) та призначив нового Голову Державної служби України з питань АР Крим та міста Севастополя - Устаєва Нарімана Февзійовича(розпорядження КМУ від 19 серпня 2015 р. № 835-р ).

Нагадаємо,  що на Уповноваженого з питань АРК покладені повноваження щодо сприяння узгодженості дій органів виконавчої влади з питань співробітництва з міжнародними міждержавними, міжурядовими та неурядовими організаціями, зокрема тими, що представляють інтереси кримськотатарського народу, щодо забезпечення захисту національних інтересів держави, порушених внаслідок тимчасової окупації Криму.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.