Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Ведеться невидима війна з олігархами

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В Україні, та і за її межами усім давно відомо, що президент Порошенко веде боротьбу з олігархатом. Цього вимагає увесь цивілізований світ, кредитори та найголовніше обкрадений цими ж олігархами український народ. Відкрита війна ведеться з найвпливовішим олігархом Ігорем Коломойським, який всіляко намагається привласнити собі українські державні нафтові підприємства, для цього він навіть створив свою власну партію, та спонсорує декілька інших політичних та воєнізованих структур! В нього є свої центральні телеканали, як загалом і в інших олігархів. Коломйський всілякими методами намагається дискредитувати президента і це вже не є великою таємницею.

А як ведеться боротьба з іншими не менш впливовими олігархам, які роками обкрадали українців, та на даному етапі заважають розвиватись нашій країні у Європейському напрямку, при чому деякі з них відкрито підтримують країну-агресора та виступають в ролі спонсорів терористів на Сході України спробували дізнатись журналісти інформаційного порталу ГОЛОС-ІНФО.

Війна з іншими олігархами проходить спокійніше, але не менш запекло. Наприклад, в червні цього року арештовано 46 об'єктів нерухомості компанії Ostchem (входить в Group DF Дмитра Фірташа). Підприємство звинуватили в нанесенні державі збитків у розмірі $270 млн.До цього було арештовано 500 тис. куб газу Ostchem, а МВС відкрило кримінальне провадження за фактом завищення цін на газ при постачаннях державному Одеському припортовому заводу. Це привело до збитків, у розмірі $100 млн, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. Це група Янукович-Фірташ-Льовочкін.Вони умисне за завищеною ціною продавали туди газ, щоб загнати Одеський завод в банкрутство», — заявив голова уряду. Сам Дмитро Фірташ оцінив свої втрати за 2014 рік в $1,5 млрд.

Держава не приховує, що має намір позбавити найбагатшого українського бізнесмена — Ріната Ахметова — монополії на ринку електроенергії.

Ще 28 квітня міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що питання монополізму енергохолдингу «ДТЕК» (підконтрольний компанії СКМ Ріната Ахметова) повинне вивчити Антимонопольний комітет. Комітет не змусив себе довго чекати і вже приступив до вивчення цього питання, розіславши всім учасникам ринку запити. «Отримана інформація буде використана для визначення відповідних кордонів релевантних ринків, положення суб'єктів господарювання на таких ринках і, у разі потреби, вживання відповідних заходів, направлених на розвиток конкуренції і припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції», — сказано в офіційному повідомленні комітету на кінець липня минулого року.

VAB Bank і «Фінансова ініціатива» визнані неплатоспроможними, а вклади по ним населенню повертає Фонд гарантування вкладів. Сам бізнесмен заявив, що добиватиметься виплати всіх грошей вкладникам, і має намір концентруватися на своєму основному — аграрному бізнесі. Фінансову установу не стали рятувати через вимоги НБУ Валерії Гонтарьової. Голова Нацбанку неодноразово заявляла про намір «почистити» банківську систему країни, а також пред'являє вищі вимоги до застав.

Але головна проблема олігархів — це вимоги західних партнерів, які активно закликають український уряд боротися з корупцією.

Усунення олігархів від державних підприємств, на яких багато з них в попередні роки заробляли величезні кошти, — одна з важливих вимог для надання позик. Про це свідчить той факт, що посольство США бере активну участь в цьому процесі. Окрім цього, чиновники зобов'язані враховувати і думку виборців.

Згідно з дослідженнями компанії TNS за замовленням «Інституту світової політики» (проведені з 14 по 21 липня), 84,7% українців вважають головною перешкодою для руху України в ЄС корупцію в країні, 72,5% — діяльність олігархів і олігархічних кланів, 56,9% — недостатній економічною розвиток України.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.