Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

ЦВК дозволила спостерігати за виборами 58 громадським організаціям

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Центральна виборча комісія (ЦВК) дозволила ще 10 громадським організаціям спостерігати за місцевими виборами 25 жовтня, а також затвердила постанову про передвиборчу агітацію. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Таким чином, станом на 15 вересня 2015 р. Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час місцевих виборів 58 громадським організаціям.У ЦВК закликали всіх учасників виборів дотримуватися порядку ведення передвиборної агітації. Відзначається, що висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови розпочинається за 34 дні до дня голосування, отже, під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року - з 21 вересня 2015 року.Місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборчу агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів.Передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування.Комісія зазначила, що ведення передвиборчої агітації до початку і після закінчення визначених виборчим законом строків забороняється. Статтею 60 виборчого закону встановлено також інші обмеження щодо ведення передвиборчої агітації, порушення яких є підставою для притягнення винних до відповідальності.Нагадаємо, що вибори не будуть проводитися на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, а також у 91 населеному пункті Донецької та 31 – Луганської областей на підконтрольній території Україні, в яких неможливо забезпечити безпеку виборців і членів виборчих комісій. Також не будуть проводитися вибори депутатів Донецької і Луганської обласних рад.

На вибори планується витратити 1,18 млрд грн. Офіційні результати виборів повинні бути встановлені не пізніше 30 жовтня.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.