Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Ігор Насалик та його робота у Верховній Раді України

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Ігор Степанович Насалик - народний депутат від Прикарпатського краю, який був успішним міським головою м.Калуша, людина освідчена, політично грамотний, хороший господарник.

Насалик нещодавно оголосив про свою участь у виборах на посаду міського голови Івано-Франківська. Аналітики нашого краю активно стежать за діяльністю Ігора Насалика у Верховній Раді України, він є тим народним депутатом, який приймає активну участь у розробці та прийнятті нових, надзвичайно важливих для сучасної України законопроектів, зокрема які стосуються економічного розвитку нашої держави.

Як повідомляв раніше інформаційний портал ГОЛОС-ІНФО на відміну від свого колеги нардепа Олександра Шевченка, який вкотре був відсутній на сесіїї ВРУ, Ігор Насалик прийняв участь у вчорашньому голосуванні з приводу притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Ігоря Мосійчука за хабарництво та корупцію. 

Варто відзначити що Ігор Насалик тільки за минулий тиждень розробив та подав одразу декілька законопроектів економічного напрямку. Його роботу видно і найближчим часом стане відчутно, коли ці законопроекти запрацюють на повну потужність та полегшать таке нелегке життя українців:

3096 15.09.2015 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі
3097 15.09.2015 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" (щодо забезпечення стабільності на енергоринку)

 

Слід згадати також про проведену ним титанічну роботу на посаді міського голови м. Калуша, а саме введення такого незрозумілого поняття для мешканців Калуша та загалом українців як безоплатна медицина! Ігор Степанович вдруге приймаючи участь у виборах на посаду міського голови набрав 90% голосів. А це звісно говорить про те, що калушани його підтримували та залишились йому вдячними, за його роботу, тому що за час свого головування у Калуші він привів це місто до порядку, залишаючись завжди відкритим до кожного мешканця.

Ми будемо і надалі слідкувати за роботою Ігоря Степановича,та висвітлювати у своєму інформаційному порталі, адже напередодні вибори, і дехто з кандидатів намагається просто "озеленити" місто своїми рекламними палатками та газетами, при цьому тільки обіцяючи, в той час коли є достойні кандидати, які спокійно та впевнено і найголовніше фахово виконують таку потрібну для українців роботу.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.