Голос-Інфо

A+ A A-

Анатолій Лущак сільський голова Старого Лисця

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

На мапі Івано –Франківської області є село мальовниче село Старий Лисець, Тисменицького району, яке виростило та виховало не мало відомих постатей, як на теренах «Прикарпаття» так і України в цілому.

Серед таких відомих постатей є і Анатолій Лущак діючий сільський голова Старого Лисця. Анатолій Лущак посаду сільського голови обіймає вже другу каденцію поспіль з 2006 року коли вперше виграв вибори.

Наслідство у рідному селі випало не з найкращих, це й розбиті вулиці, більшість з яких не мало твердого покриття, проблеми зі школою та дитячим садочком та інші. І як це буває у більшості наших сіл залишених державою на призволяще відсутність вільних фінансів для вирішення накопичених роками проблем.

Однак Анатолій Романови звиклий з малку до важкої праці одразу взявся до роботи, залучивши депутатський корпус, не байдужих та знаних земляків для приведення рідного села до порядку. Отож робота у селі закипіла, і завжди там де було найважче був і сільський «війт», який не цурається важкої селянської праці. За кілька років село вже було не впізнати, і тому земляки у 2010 році знову довірили управління селом  Анатолію Лущаку.

Зараз Село Старий Лисець є одним із найуспішніших у Тисменицькому районі і розвивається і надалі. Досягнення  Анатолія Лущака помітили і колеги сільські голови які обрали його на громадську посаду голови Асоціації сільських та селищних рад Тисменицького району. На цій посаді Анатолій Романович переймається не лишень своїм селом, а й проблемами в рідній державі щодо децентралізації, розвитку громад. У зв’язку із цим, для реалізації намічених планів та розвитку села Анатолій Романович вступив до новоствореної партії «Наш Край» у якій його було обрано до керівних органів.   

Зараз Анатолій Лущак в третє балотується на посаду сільського голови Старого Лисця, отож побажаємо доброму господарнику подальшої плідної роботи.

Медіа

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.