Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Зоряна Кочерга розповіла про реформи в медичній галузі

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Викладач Івано-Франківського національного медичного університету і лікар неонатолог Зоряна Кочерга, один із керівників партії «Наш край» розповіла про реформи в медичній галузі:

 

Що Ви, як лікар, можете сказати про розвиток медицини на Прикарпатті ?

У розвитку медицини не тільки на Прикарпатті, а й у всій країні, скажімо, не потрібно вигадувати велосипед, а треба скористатися досвідом інших країн. Адже медицина всього світу зараз функціонує на засадах страхової медицини. Я розумію, що її впровадити одномоментно і швидко складно, але це єдиний шлях, який нам прийдеться пройти, щоб підняти рівень розвитку нашої медицини.

Які реформи, на вашу думку, варто першочергово провести в області охорони здоров’я ?

Зараз просто необхідно реформувати систему охорони здоров’я. Адже наразі держава не може покрити всіх витрат, які пов’язані з охороною здоров’я. І не завжди люди мають гроші на лікування. Тому ми пропонуємо часткове страхування шляхом створення лікарняних кас для забезпечення потреб пацієнтів. Як лікар я знаю, наскільки зараз є багато проблем, пов’язаних із якісним лікуванням, наскільки лікування є дороговартісним. Тому ми пропонуємо вирішити цю проблему шляхом створення кас часткового страхування.

Порівнюючи Івано-Франківськ з іншими регіонами, що ви можете сказати про рівень розвитку нашої медицини, порівняно з медициною в інших містах ?

Важко відповісти на це запитання. Деякі галузі у нас краще розвинені, деякі гірші, ніж в інших областях, ну і, звичайно, гірше, ніж у столиці. Кожна конкретна галузь має певні свої можливості. Які першочергові завдання стоять перед партією «Наш край» у разі перемоги на місцевих виборах? В першу чергу – виконувати ті завдання, які задекларовані у нашій програмі. А вже як вони будуть виконуватися і в якому порядку – побачите.

Медіа

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.