Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Дописувачі сайту Правда ІФ, про список УКРОПу до Івано-Франківської міської ради

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Вчора популярний у Франківців сайт: pravda.if. опублікував список кандидатів міської організації УКРОП до Івано-Франківської міської ради. Очолив список до міської ради народний депутат України Олександр Шевченко.

Оприлюднений список викликав не аби, яке зацікавлення та обговорення серед містян.

Отож подаємо пряму мову дописувачів:

піар на фейкових "космішних технрологіях", возіння бабусь на биковель перед виборами, дешеві свята для дітей і роздача нещасної вати тим, хто так рідко може купити солодощі для своїх дітей, гречка, обіцянки і піар на слові укроп, який належить українським воїнам, а не огидним наглим лицемірним олігархам, які тільки і рвуться до влади. Гидота ! Нікому немає віри

Відповісти

Гість, 28 вересня, 19:47

Фактично це ПАРТІЯ ДРУЗІВ ПУТІНА оскільки своєю тупістю та огидною злочинністю крім біди для України нічого не принесуть. Для прикладу Терсенова яка крім організації кримінальних абортів та биттю по обличчю найкрасивіших українок міста нічого в житті більше не робила. Ну ще декількох малолітніх хлопчиків в ліжко з собою укладала. "Патріоти"...

Відповісти

Гість, 29 вересня, 13:32

А з одним живе й дотепер..., бо ж Заводовська через риску!

Відповісти

Гість, 28 вересня, 17:28

Сліпото подивися на список, де ти бачиш олігархів? На відміну від тебе ці люди якраз і повинні бути при владі.

Відповісти

Гість, 29 вересня, 13:39

Тоді як бути з чоловіком Ілони Мурзової, рідний дідо якого генерал КДБ при союзі, а без матінки, яка санстанцією керувала, він був би в дупі по тепер!

Відповісти

Гість, 29 вересня, 9:48

А Шевченко хто по твоєму - звичайний інженер?Банєку ти, він лиш про буковель і свої гроші буде думати а не про місто чи людей.поїдь відпочинь на буковель бо ти щось не то мелеш.

Відповісти

Гість, 28 вересня, 21:45

Дурню ти кончений.Ти подивись в список Лєснік Олег Миколайович-Шахрай з судимістю який прикривається самообороною,Лоп"янецьки Юра-кинув на бабло свою дівчину Аню Гущенко ітд.....Люди,ви що сліпі,ви кого до влади ведете,жидівських прихвостнів????

Відповісти

Гість, 29 вересня, 9:39

А Мовчана на судимість перевіряли?Це сплошні заробітчани.

Відповісти

Гість, 28 вересня, 17:43

Оришко бігає від партії до партії, вона ж колишня сводобівка. і коли ж вона доктором наук стала???? Процюк від коли став срібним призером Євроолімпіади, команда - так але ж не він особисто, пишіть правду, Ви вже тут представляючи "своїх" обманюєте простий народ.

Відповісти

Гість, 28 вересня, 17:58

Достойні кандидати. Івано-Франківці, не прогадайте!

Відповісти

Гість, 28 вересня, 18:20

Naishov dostoinych, Pershe skazhy , chto stvoryv tu partiyu??? To patiya Kolomoiskoho,Korbana i Filatova. A vony ne oliharchi??? V spysku odni shesterky i oferysty. A yaki ponapysuvani hasla - polittechnolohii dlya lochiv.Navit i Putina vlipyly. Proholosuete za cych shesterok bude povnistyu rozval. Bo zakony yak i hasla im napyshut Kornany,a vony shesterky.

Відповісти

Гість, 28 вересня, 19:20

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Оришко ніякий не доктор наук!!! Та і поваги від студентів- ноль. Чому обманюєте вже від тепер?

Відповісти

Гість, 28 вересня, 19:27

ЇХ КУПИЛИ *ИДИ!Ви дорогі кандитати танцюєте сім-сорок під скрипку пейсатого музики,є й не погані хлопці,та на жаль не в українському човні.

Відповісти

Гість, 28 вересня, 20:13

Коли Коломойський стримував агресію мрскалів на Сході України, Гончаруки ваші з клікою обкрадали Прикарпаття.

Відповісти

Гість, 29 вересня, 10:37

Зайдите настраницу Коломойского вконтакте! Убедитесь лично - кого и где он "стрымував"...

Відповісти

Гість, 28 вересня, 20:58

Чого ти такий легковірний,де ти бачив- щоб *жид воював за гоя?Він мав на тому гермидері гішефт,а таким "Філліпам" придумав казочку про необхідність РОВУ від Росії,де можна заробити пару лямів,та пусто-порожнім з погляду інженерної конструкції,по при то поставив до кишені технічну нафту.НАЇВНИЙ ГОЙ!

Відповісти

Гість, 28 вересня, 20:23

Коломойша теж обкрадав Україну і наш народ. Тільки в значно більших розмірах ніж Гончарук.

Відповісти

Гість, 28 вересня, 19:57

Добре що відкриті списки,бо хотіла голосувати.Звичайно не буду, і вся година не буде.Жах!

Відповісти

Гість, 29 вересня, 9:41

Я теж не буду - побачивши мовчанів, терсенових...та інших спеціалістів.

Відповісти

Гість, 28 вересня, 20:16

То голосуй за "Солідарність". Там увесь комуно-регіональний зброд зібрався. Від Шкутяків-перекінчиків до Дзес-регіоналів і політичних імпотентів Коржаків і Яцишиних

Відповісти

Гість, 28 вересня, 21:04

"СОЛІДАРНІСТЬ"="УКРОП",Коломойський=Поро шенко,Насалик=Шевченко,єврей=єврею! Голосуй за УКРАЇНУ,ГОЛОСУЙ ЗА УКРАЇНЦІВ!

Відповісти

Гість, 28 вересня, 20:53

Дякую.Так і зроблю.

Відповісти

Гість, 28 вересня, 19:59

Жидівська патія

Відповісти

Гість, 28 вересня, 21:52

гидотне є те ЩО ТАМ Є ГУРИК а решта це просто ЗАРОБІТЧАНИ.які беруть приклад з своїх родичів.ВАСИЛИК-БАБІЙ чи ОРИШКО це приклад того ЯК МИ САМІ РОБИМО БІДУ.а потім ПЛИВЕ КАЧА.НЕМАЄ більшої небезпеки ніж ПРИХІД КОЛОмойськокого у вигляді ШЕв ченка,бо невиключено навіть ПОТІМ заворушення у нас,ТИПА ми відділяємося або щось подібне.ДУМАЙТЕ

Відповісти

Гість, 28 вересня, 21:58

Я так розумію: якщо УКРОП набере 5%, то 1-й номер - Шевченко стане депутатом міської ради і відмовиться від мандата народного депутата. Хоч хтось у це вірить?? Вони що, нас зовсім за лохів мають?

Відповісти

Укроп , 28 вересня, 22:29

Гидотне і небезпечне е те , що така курва смердить тут кожен день і лічить інших, коли самому давно пора лічитись в психушці! На роботу пиздуй, а народ без тебе хруню розбереться. До 21.52

Відповісти

Гість, 28 вересня, 23:10

Як зветься українець на службі в жида? Хіба ви такі не організовані,що не можете чогось досягнути без сіоністських наставників,чого Вас понесло до пейсатих?Мартін Лютер Кінг чітко висловив свою думку"ЄВРЕЇ-П'ЯВКИ СУСПІЛЬСТВА",за що і поплатився життям.Ви також хочите пити людську крівцю?Пити кров людей серед яких зростали,дорослішали,мужніли? ЗГАДАЙТЕ,УКРАЇНА-ЦЕ ДЕРЖАВА УКРАЇНЦІВ!

Відповісти

Гість, 29 вересня, 9:45

Рвати корупційну сволоту... Це напевно собі шматок відірвати і боротись, боротись 5 років з тою корупціює.

Відповісти

Гість, 29 вересня, 10:31

Ну, если Терсенова с Мурзовой тут - значит, ТОЧНО - развод лоха. :))) ЭТИ - самые щирые.

Відповісти

Гість, 29 вересня, 12:35

приміром, керівник міського осередку укропу головенський - колишній кгбіст і сдпушник медведчуківський, це для тих, хто зібрався голосувати за олігархічно- кланову партію укроп )

Відповісти