Голос-Інфо

A+ A A-

Кандидат у мери Франківська Ігор Насалик розказав, як міський бюджет може забезпечити безоплатну медицину

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Безоплатна медицина для всіх мешканців Івано-Франківська може бути повністю забезпечена в два етапи до 2017 року коштом міського бюджету. Про це кандидат на посаду міського голови Ігор Насалик заявив на зустрічі із мешканцями міста, відповідаючи на питання про те, чому Президент Порошенко нещодавно назвав безоплатну медицину політичним міфом.


nasalyk 2

 «Президент говорив, що за медичні послуги хтось має платити, і держава сама з цим не впорається. Ми це чудово розуміємо – тому й говоримо, що за лікування мешканців платить громада міста. Якими коштами? Коштом податків. Це абсолютно зрозуміла, прозора, і, головне, справедлива система. Бо куди мають йти ці гроші, як не на допомогу тим громадянам, які цього потребують? Це їхні кошти, які повертаються у вигляді діагностики, препаратів та лікування. І жодних додаткових оплат від громадян більше не буде – ніяких «благодійних внесків» у фонди лікарень», – розказав Насалик.

За словами Насалика, система фінансування медичних послуг за рахунок міського бюджету була реалізована в Калуші під час його роботи мером міста. Він зазначив, що аналогічна система може запрацювати в Івано-Франківську до 1 січня 2016 року для пенсіонерів, і до 1 січня 2017 року – для всіх інших категорій громадян.

Насалик також нагадав, як під час візиту до Калуської центральної лікарні минулого року Петро Порошенко заявив «Я приїхав вас вчити жити по-новому. Але подивився, що у вас є. Це у вас треба вчитися, як жити по-новому».

Відео із візиту Петра Порошенка до лікарні Калуша можна подивитися за посиланням
.

Медіа

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.