Голос-Інфо

A+ A A-

З нового року в Україні введуть новий вид соцдопомоги

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Для осіб, які доглядають за дітьми з тяжкими захворюваннями, але ще не мають групи інвалідності, з 1 січня 2019 року буде виплачуватися соціальна допомога.

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, виступаючи на засіданні уряду цієї середи.

«З 1 січня 2019 року вводиться новий вид соціальної допомоги для осіб, які доглядають за дітьми, хворими важкими захворюваннями, але яким ще не встановлена інвалідність», - сказав Рева.

Він уточнив, що відповідний закон був прийнятий з ініціативи ряду народних депутатів, і Міністерство соціальної політики його повністю реалізує.

«Урядом на минулому засіданні затверджено порядок надання такої допомоги. Це ще один важливий крок при підтримці державою сімей, яким це найбільше потрібно», - підкреслив міністр соціальної політики.

У той же час він зауважив, що «в наступному році прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищується на 9,4% та становитиме з грудня наступного року 1638 грн в місяць».

Відповідно, зазначив Рева, зростатимуть розміри державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.