Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Результати голосування за кандидатів в соцмережі Фейсбук

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Напередодні виборів як в місті так і в цілому по Україні проводяться різні соціологічні дослідження, вивчається думка громадян щодо кандидатів, опитують людей на вулицях, інформують про того чи іншого кандидата. Багато таких "соціологів" знайшлося і в Івано-Франківську.

Здебільшого ту інформацію, яку подають вони - це неправдива інформація, тому що в основному ніхто з громадян так і не бачить цього процесу на власні очі, і відповідно  не приймає участь у таких опитуваннях та дослідженнях громадської думки. Нещодавно були оголошені результати  фейкових дослідженнь, в яких до прикладу  раніше нікому невідома орагнізація Galсоц оприлюднила дані, згідно якими найбільший рейтинг займає представник "ВО Свобода" Руслан Марцінків. Ще одна "організація соціальних дослідженнь" оприлюднила інші дані, згідно якими перемогу на місцевих виборах на посаду міського голови Івано-Франківська отримає представник "Укропу" Олександр Шевченко. Для чого створюється та поширюється така інформація? Вже ні для кого не є секретом, це робиться з метою нав`язування думки для громадян використовуючи такі психологічні методи при цьому як дезінформація та маніпулювання людською свідомістю.

Отож, журналісти інформаційного порталу ГОЛОС-ІНФО вирішили провести незалежне та незаангажоване опитування в соціальній мережі Фейсбук, а саме в групі "Вибори по Івано-Франківськи" розмістили опитування, в якому як видно впевнено лідирує один з кандидатів на посаду міського голови Івано-Франківська Ігор Насалик, на другому місці Олександр Шевченко, третє місце з великим відставанням посів свободівець Руслан Марцінків.

Без_имени-2.jpg

В іншій групі соціальної мережі Фейсбук паралельно проводилось таке саме опитування користувачів мережі, в якому  також очолює передвиборчі перегони Ігор Насалик.

Звичайно ці опитування не можуть охопити усіх мешканців міста, але можна зробити висновок, що івано-франківські користувачі мережі Фейсбук надають перевагу саме Ігорю Насалику на місцевих виборах 25 жовтня 2016 року.

 

 

 

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.