Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

До 15 жовтня виборці мають отримати іменні запрошення на місцеві вибори

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

14 жовтня – останній день, коли дільничні комісії зобов’язані доставити іменні запрошення кожному виборцю. Якщо хтось із виборців не отримає такого запрошення, то йому варто звернутись у ДВК чи відділ Держреєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців.

Якщо виборець належить до територіальної громади і хоче проголосувати на місцевих виборах, йому треба перевірити своє включення у списки виборців у державному реєстрі виборців на сайті www.drv.gov.ua до 19 жовтня.

Право голосу на місцевих виборах мають дієздатні громадяни України, яким на день виборів виповнилося 18 років та які належать до певних територіальних громад, проживають у межах відповідного виборчого округу, перебувають у день виборів за своєю адресою та включені до списків виборців.

- Однак не матимуть права взяти участь у виборах переселенці, які не зареєстрували своє нове місце проживання, а також військовослужбовці строкової служби, громадяни, що виїхали за кордон, недієздатні особи, засуджені та ті, що в день виборів виїхали за межі свого населеного пункту, - каже представник Всеукраїнської громадської організації Центр підтримки громадських ініціатив Андрій Карташов.

Якщо напередодні дня виборів виборець потрапив до лікарні і буде знаходитись там до дня виборів включно, то він включається до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці, якщо вона утворена в цій лікарні.

- Якщо виборець захворів і потрапив до лікарні у своєму місті або селі, то він має звернутись до 20:00 23 жовтня до ДВК своєї виборчої дільниці, де зазвичай голосує, з проханням надати можливість проголосувати за місцем свого перебування, тобто у лікарні, до заяви виборець має обов’язково додати довідку з лікарні про стан його здоров’я, - розповідає Андрій Карташов.

Як зазначає представник Всеукраїнської громадської організації Центр підтримки громадських ініціатив, якщо ж виборець потрапив до лікарні не у своєму місті або селі, то він має до 12 жовтня звернутись до головного лікаря з проханням не включати його у списки виборців в лікарні, а дозволити поїхати у неділю в своє село або місто і проголосувати.

Якщо ж виборець за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатен пересуватися самостійно, то він може проголосувати за місцем свого перебування: вдома або в лікарні. 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.