Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Соціологічне дослідження передвиборчої ситуації в містах Івано-Франківську та Коломиї

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З 7 по 12 жовтня 2015 року «Центр соціологічних досліджень «Голос» та інформаційно-аналітичний центр «PR-Energy» провели опитування громадської думки в двох містах Івано-Франківської області, а саме: Івано-Франківськ та Коломия.

Методом особистого інтерв’ю «face-to-face» було опитано 1200 респондентів – постійних мешканців Івано-Франківська та Коломиї віком від 18 років, з урахуванням їх статі та віку.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,1% для показників, близьких до 50%, 2,7% – для показників, близьких до 25%, 1,9% – для показників, близьких до 10%, 1,4% – для показників, близьких до 5%.

 Івано-Франківськ:

            Якби вибори в Івано-Франківську відбулися найближчої неділі, то 55,6% мешканців міста обов’язково пішли б на вибори, 21,5%  - скоріше за все пішли б на вибори, 8,8%  - однозначно не брали б участі в голосуванні, 14,1% - скоріше за все не пішли б голосувати.

Обов’язково піду на вибори

55.60%

Скоріше за все піду на вибори

21.50%

Скоріше за все не піду

14.10%

Однозначно не буду брати участі у виборах

8.80%

       Згідно з результатами опитування, якби вибори депутатів Івано-Франківської міської ради відбувалися на початку жовтня 2015 року, найбільше голосів виборців набрали б партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та ВО «Свобода». За вказані партії мають намір проголосувати відповідно 18,6% та 17,5% мешканців Івано-Франківська, які взяли участь в опитуванні. На третє і четверте місця посіли б відповідно ВО «Батьківщина» (12,3%) та Об’єднання «Самопоміч» (9,8%). Саме ці політичні сили мають реальні шанси подолати 5% бар’єр. Також шанси на подолання прохідного бар’єру мають ще дві політичні сили: партія «УКРОП» (6,8%) та Радикальна партія Олега Ляшка (3,9%). Інші партії – 6,4%, не визначилися за кого голосувати на виборах до міськради  – 19,5%, не будуть приймати участі у виборах - 5,2%.

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

18,6%

ВО «Свобода»

17,5%

ВО «Батьківщина»

12,3%

Об’єднання «Самопоміч»

9,8%

«УКРОП»

6,8%

Радикальна партія Олега Ляшка

3,9%

Інші партії

6,4%

Не визначилися

19,5%

Не буду брати участі в голосуванні

5,2%

33.jpg

 

     Серед кандидатів на посаду Івано-Франківського міського голови можна виділити чотири основних претенденти, між  якими розвернеться основна боротьба за мерське крісло – Ігор Насалик («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Віктор Анушкевичус (Українська народна партія), Олександр Шевченко (партія «УКРОП») та Руслан Марцінків (ВО «Свобода»).

         Згідно з результатами проведеного дослідження, серед вказаних кандидатів найвищий рівень підтримки виборців має Ігор Насалик, за якого планують проголосувати 24,2% опитаних. Основним конкурентом Ігоря Насалика в боротьбі за посаду мера є Віктор Анушкевичус, за якого готові проголосувати 20,7% опитаних. Відставання Олександра Шевченка (18,2%) та Руслана Марцінківа (16,3%) від лідерів виборчих перегонів є незначним, тому кожен з чотирьох кандидатів має шанс вийти у другий тур виборів.

Ігор Насалик («Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

24,2%

Віктор Анушкевичус (Українська народна партія)

20,7%

Олександр Шевченко (партія «УКРОП»)

18,2%

Руслан Марцінків (ВО «Свобода»)

16,3%

Iрина Кулинич  (Об`єднання «Самопомiч»)

6,5%

Любомир Слободян (ВО «Батьківщина»)

2,1%

Інші кандидати

2,2%

Не визначилися

5,3%

Не буду брати участі в голосуванні

4,5%

Коломия:

Якби вибори в Коломиї відбулися найближчої неділі, то 52,8% мешканців міста обов’язково пішли б на вибори, 20,2%  - скоріше за все пішли б на вибори, 9,5%  - однозначно не брали б участі в голосуванні, 14,1% - скоріше за все не пішли б голосувати.  

Обов’язково піду на вибори

52,8%

Скоріше за все піду на вибори

20,2%

Скоріше за все не піду

17,5%

Однозначно не буду брати участі у виборах

9,5%

     Згідно з результатами опитування, якби вибори депутатів Коломийської міської ради відбувалися на початку жовтня 2015 року, найбільше голосів виборців набрали б партії ВО «Батьківщина» та партія «УКРОП». За вказані партії мають намір проголосувати відповідно 18,6% та 15,5% мешканців Коломиї, які взяли участь в опитуванні. На третє і четверте місця посіли б відповідно Об’єднання «Самопоміч» (13,8%) та «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (12,5%). Саме ці політичні сили мають реальні шанси подолати 5% бар’єр. Також шанси на подолання прохідного бар’єру мають ще дві політичні сили: Радикальна партія Олега Ляшка (4,8%) та ВО «Свобода» (4,2%). Інші партії – 10,2%, не визначилися за кого голосувати на виборах до міськради  – 21,5%

 

ВО «Батьківщина» «

18,6%

«УКРОП»

15,5%

Об’єднання «Самопоміч»

13,8%

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

12,5%

Радикальна партія Олега Ляшка

4,8%

ВО «Свобода»

4,2%

Інші партії

7,8%

Не визначилися

19,5%

Не буду брати участі в голосуванні

10,8%

     Серед кандидатів на посаду Коломийського міського голови можна виділити чотири основних претенденти, між  якими розвернеться основна боротьба за мерське крісло – Ігор Слюзар (Українська народна партія), Любомир Глушков (самовисування), Михайло Вовк (самовисування) та Михайло Негрич (самовисування).

         Згідно з результатами проведеного дослідження, серед вказаних кандидатів найвищий рівень підтримки виборців має Ігор Слюзар, за якого планують проголосувати 16,2% опитаних. Основним конкурентом Ігоря Слюзара в боротьбі за посаду мера є Любомир Глушков, за якого готові проголосувати 14,2% опитаних. Відставання Михайла Вовка (11,1%) та Михайла Негрича (9,6%) від лідерів виборчих перегонів є незначним, тому кожен з чотирьох кандидатів має шанс на перемогу.

 

Ігор Слюзар (Українська народна партія)

16,2%

Любомир Глушков (самовисування)

14,2%

Михайло Вовк (самовисування)

11,1%

Михайло Негрич (самовисування)

9,6%

Сергій Коцюр  (Об`єднання «Самопомiч»)

4,5%

Олександр Базюк (Радикальна партія О. Ляшка)

3,1%

Інші кандидати

10,2%

Не визначилися

22,6%

Не буду брати участі в голосуванні

8,5%

 

 

 

 

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.