Голос-Інфо

A+ A A-

Перехід до військового стану можливо буде спрощений - новий законопроект

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Кабінет міністрів України подав у Верховну Раду законопроект №9464 «Про внесення змін до закону «Про оборону України» для розгляду та подальшого затвердження.

Згідно з документом пропонується дозволити президенту України розробляти план оборони держави і приймати рішення в рамках нього за допомогою своїх указів.

Таким чином, процедура переходу на воєнний стан як основна міра зміцнення обороноздатності при настанні надзвичайних обставин, буде значно спрощена.

Інформацію про це повідомляє урядовий портал. Проект переданий до парламенту 11 січня.

Окремо у проекті зазначається, що місцеві органи самоврядування та органи державної влади в рамках оборонного плану діятимуть більш скоординовано, якщо реформу схвалять народні депутати.

«Видання зазначених документів скоординує діяльність складових сил оборони і дозволить підготувати органи державної влади, органи місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан та відсічі атак, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони», - повідомили в КМУ.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.