Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

БЮТ і Свобода що це: коаліція чи крок проти людей?

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Стало відомо, що дві політсили об`єднались фактично напередодні дургого туру місцевих виборів, про це заявили представники "БЮТ" та  "Свобода".

Дана подія не могла обійти стороною і громадськість, що думають з цього приводу івано-франківські громадські діячі, зокрема заступник голови найбільшої на Прикарпатті громадської організації "ВО Голос" Віталій Чорненький, який одним із перших прокоментував на своїй сторінці дану подію.Між лідером " Батьківщини" Ю. Тимошенко та лідером "Свободи" О.Тягнибоком, підписано угоду про підтримку в другому турі на посаду міських голів, представників ВО Свобода.

Цікаво, а що спільного між цими політсилами, окрім взаємної ненависті до діючого Президента України ?
У мене також не має особливої симпатії до дій Президента, однак об"єднання заради об"єднання є звичайною фікцією та популізмом. Справа в тому, що ці політичні партії у Івано-Франківській міській раді попереднього скликанння не відзначалися особливою взаємною любов"ю.
Міський голова, в першу чергу, повинен бути вдалим ефективним менеджером ( з досвідом господарника), що не можна сказати про кандидата від "Свободи" в Івано-Франківську.
Ситуативне об"єднання даних політичних сил, на мій погляд - є тимчасовим політичним кроком, сформованого не в результаті "ВЕЛИКОЇ ЛЮБОВІ" до громадян чи держави, а відстоює внутрішньопартійні меркантильні інтереси і тільки може принести шкоду самим виборцям .
Безперечно вибір за людьми, які повинні зробити вірний крок і віддати свій голос за гідного кандидата не зважаючи на його політичну приналежність.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.