Logo
Версія для друку

Свободівці обдзвонюють людей, та запрошують на вибори, їм не достатньо порушення в День Тиші

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Як відомо, "Свобода" вже порушила Закон України проігнорувавши День Тиші розповсюджуючи свої агітаційні листівки, про що повідомив керівник обласної організації Комітет виборців України - Максим Лисюк.  

"Ця політична реклама кандидата поширювалася у суботу, у так званий "день тиші", коли агітація заборонена. Ми звертаємося до правоохоронних органів, щоб вони встановили хто поширював ці матеріали і хто був замовником" - сказав Максим Лисюк. Також представник КВУ зазначив, що штаб Марцінківа розмістив в Івано-Франківську білборди із гаслом кандидата та у кольоровій стилістиці його агітаційної кампанії. За словами Лисюка, це також є порушенням виборчого законодавства.

 

 

Проте сьогодні, у день виборів, 15 листопада 2015 року, голова обласного осередку ГО "Дух Нації" - Олександр Батуро на своїй сторінці Фейсбук повідомив про те, що свободівці щойно йому зателефонували, агітували прийти на вибори та проголосувати.

Громадська організація "Всеукраїнське об`єднання Голос" вважає це маніпулювання громадською думкою, та закликає штаб "ВО Свобода" не порушувати ЗУ "Про місцеві вибори".

Схожі матеріали (за тегом)

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.