Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Міського голову обрано: думка керівництва ГО Голос з цього приводу

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Другий тур виборів пройшов по всій території України практично без серйозних порушень, не було виявлено також фактів підтасування результатів, жодного випадку який би міг свідчити про узурпацію влади в регіонах від кандидатів БПП "Солідарність", отож підсумовуючи можна сказати що вибори відбулись чесно та демократично.

Щодо Івано-Франківська то варто відзначити наднизьку кількість громадян, які відвідали виборчі дільниці. Сьогодні в соціальних мережах тема №1 звичайно результат виборів, на яких переміг Руслан Марцінків (кандидат від ВО "Свобода", людина яку ніхто серйозно в місті не сприймає, і сприймати як самостійного міського голову не буде). 

Що думають з цього приводу очільники та представники найбільш чисельної  на Прикарпатті Громадської організації "Всеукраїнське об`єднання Голос" (які підтримували Ігоря Насалика, та активно закликали людей проявити свою Громадянську позицію та прийти проголосувати).

"Меншість обрала міського голову для більшості. Руслан Марцінків - новий очільник Івано-Франківська! З чим його і вітаю! З перемогою Руслана одразу привітав Ігор Насалик, чим висловив повагу до вибору франківців, показавши нову європейську якість в політиці. Він справжній боєць, адже програвати теж треба вміти. От одне тільки питання залишається відкритим, чи від вибору меншості виграли ми, більшість іванофранківців?" - каже голова ГО "ВО Голос" Ростислав Гудзінський;

"Сьогоднішній день для Івано-Франківська є "знаковим" та таким, що розпочинає його новий етап по принципу меншість обрала мера для більшості. 
Драматизувати ситуацію я не буду, так як вважаю , що громада отримала те, на що заслуговує. 
Те , що отримав Івано-Франківськ, я думаю проявиться у всій своїй красі найближчим часом...." - 
додає головний редактор громадсько-політичного видання "Голос народу Івано-Франківщини" Віталій Чорненький;

"Усі без винятку активісти ГО Голос підтримували та прийшли проголосувати за Ігоря Степановича Насалика на цих виборах, і причин було багато: по-перше він як політик є повністю самостійним, по-друге  багаж досвіду як господарника в нього більш аніж достатньо, по-третє в політиці він себе відчуває вільно, і це проявляється в тих законопроектах, які він розробляє та за які в результаті голосують у ВРУ, немало важливим є і той факт, що на чолі з Ігорем Насаликом в наше місто були б вкладені чималі кошти, він мав величезну підтримку з Києва, і Франківськ дійсно міг би стати справжнім європейським, туристичним містом. У іванофранківців була змога змінити наше місто на краще, але нажаль вони цією можливістю не скористались" - говорить заступник голови Івано-Франківського осередку ГО "ВО Голос" Роман Федорняк.

"ГО Голос активно підтримував Ігоря Насалика в першому турі, і ми вважаємо великою перемогою те, що в нашому місті не зміг осісти представник олігархату, але увесь другий тур ми просто спостерігали, не проводячи жодної агітаційної роботи, і якщо б кількість виборців на дільницях була значно більшою то без жодних перепон та з великим відривом переміг би Ігор Насалик, і це не є ні для кого великим секретом, і отримавши Руслана Марцінківа на посаді міського голови ми будемо контролювати його роботу, та постійно стимулювати працювати на користь міста" - підсумував Віталій Чорненький.

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.