Голос-Інфо

A+ A A-

Зміни у порядку виплат субсидій: чого чекати українцям

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Корисна інформація.

В Україні змінили порядок виплати субсидій. Відтепер система виплати стане гнучкою.

При цьому її можуть відібрати за борги по комуналці. Для того, щоб позбавили субсидії, борг повинен скласти всього 340 гривень.Про це повідомило Міністерство соціальної політики, пише Судово-юридична газета.

Існує два способи повернення субсидії. У першому випадку необхідно розрахуватися з боргами, а в другому — звернутися до суду. Існує також варіант, при якому буде запропоновано перейти на безготівкові субсидії.

Громадянам, у яких не було заборгованостей по оплаті комунальних послуг, субсидію автоматично призначать на новий період.

Крім того, правила розрахунку субсидій змінилися на користь споживачів. Відтепер буде враховуватися тільки кількість газу, який було використано громадянами, без додаткових нарахувань постачальника.

«Зараз відбувається нарахування облгазами певних сум, які є не зовсім законними. Це приведення до стандартних умов, коли якісь відсотки або коефіцієнти застосовуються. Коли нарахування відбуваються за певними нормами, які не відповідають встановленим Урядом показниками», — повідомили в міністерстві.

Категорії людей, яким потрібно повторно звертатися із заявою на субсидію:

  • якщо відбулися зміни в складі сім'ї;
  • якщо субсидія була призначена не на всіх зареєстрованих, а на тих, хто фактично проживає у квартирі;
  • якщо в сім'ї є непрацюючі люди працездатного віку, у яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.