Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Українське керівництво підриває зусилля в боротьбі за демократію — Washington Post

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українці справедливо стурбовані тим, що їх прозахідна, продемократична революція буде залишена Заходом.

І це занепокоєння набуває все більше причин для впевненості. Європейський союз підтримав більшість умов українського уряду щодо укладення миру з проросійськими сепаратистами і, швидше за все, пролонгує санкції проти Росії в найближчі тижні, рухаючись в напрямку реалізації угоди про вільну торгівлю з Києвом. Про це пишуть журналісти американського видання the Washington Post.Зі свого боку, Сполучені Штати допомагають у підготовці українських військових сил, включаючи допомогу Конгресу в $ 300 млн у вигляді військової допомоги. На цьому тижні віце-президент Байден відвідав Україну і запевнив парламент України, що «Сполучені Штати будуть продовжувати займати проукраїнську позицію проти російської агресії».


Тим не менш, Заходу варто докласти більше зусиль. Президент Обама, наприклад, досі не схвалив забезпечення оборонних озброєнь, що фінансуються Конгресом. В даний момент, найбільші проблеми консолідації України як незалежної держави і ліберальної демократії лежать на політичних лідерах країни — згадуючи скандальну бійку депутатів у парламенті.

Боротьбу ведуть вірнопіддані президента Петра Порошенка і його партнера по коаліції, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, що свідчить про наростаючу дисфункцію, яка, ймовірно, повинна радувати президента Росії Володимира Путіна, який розраховує на український політичний колапс. Розбіжності в правлячій коаліції стосуються податкової реформи та прийняття бюджету на наступний рік, а також, взаємного провалу в боротьбі проти олігархів та масової корупції, якою вони сприяють.

 

Пан Порошенко вперто не усуває з посади головного прокурора країни, який блокує корупційні розслідування, в той час як пан Яценюк захищає олігархів у своїй партії. Їх взаємні підозри і докори нагадують боротьбу за владу.

Українці, які брали участь у масових демонстраціях і скинувши проросійський уряд України в минулому році все частіше сумніваються в тому, що необхідні реформи можуть проводитися Петром Порошенком — найбільшим бізнесменом і Арсенієм Яценюком, ветераном невдалого уряду 2004 року.

Байден нагадав про провал у прийнятті бюджету та закликав почати «історичну битву проти корупції». Він перерахував ряд необхідних кроків, починаючи з «реформи повноважень головного прокурора і реформу судової системи». «Олігархи повинні платити податки, дотримуватися законів і регулювати свої спори в суді; політики повинні відокремити свої особисті бізнес-інтереси від урядових», — сказав пан Байден.

Надія України, ймовірно, полягає в тому, наскільки швидко ці два лідери і їх послідовники зможуть вжити заходів щодо відновлення міжнародної довіри. У п'ятницю з'явилися повідомлення про відновлення їх союзу. Як висловився пан Байден: «що-небудь ще буде... що знизить підтримку України... яка і так завжди незначна».

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.