Голос-Інфо

A+ A A-

Українська влада відреагувала на зауваження Венеціанської комісії щодо декомунізації

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
За словами віце-спікера ВР Андрія Парубія та міністра юстиції Павла Петренка, висновок Венеціанської комісії визнав право України на боротьбу з наслідками більшовицького режиму.
Венеціанська комісія у своєму висновку визнала право України на декомунізацію. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко під час брифінгу.

«Венеціанська комісія у своєму висновку, який є проміжним, дала чіткий сигнал, що Україна має право на процес декомунізації», – сказав Петренко. Він запевнив, що український парламент і уряд будуть відстоювати право України на позбавлення від наслідків комуністичного та нацистського режимів.

У свою чергу, віце-спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що Україна готова внести зміни до закону по окремих пунктах. За його словами, можуть враховати рекомендації щодо уточнення поняття «пропаганда» та інші застереження Венеціанської комісії.

Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив: «Україна ознайомиться з зауваженнями, пропрацює їх і готова врахувати для удосконалення декомунізаційного законодавства України».

Як повідомлялося, 16 грудня Окружний адміністративний суд Києва заборонив діяльність Компартії України за позовом Міністерства юстиції. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International розцінила заборону Комуністичної партії України як порушення свободи самовираження і вважає, що таке рішення суду має бути скасовано.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.