Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 183
A+ A A-

В Самопомочі Миколу Гавриляка однопартійці поставили на місце?

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Сьогодні в мережі Фейсбук з`явилась новина про внутрішній конфлікт в політичній партії Об`єднання "Самопоміч".

Однак, як видно з останніх подій та коментарів самих членів партії, то жодного конфлікту як такого і немає, увесь шум, який був піднятий навколо даної партії був спричинений діями одного з їхніх членів.

 

Микола Гавриляк на своїй сторінці написав про загальні збори політичної партії Об`єднання "Самопоміч", які відбулись 19 грудня о 15:00. "Мене не повідомили про збори, відповідно не запросили на них" - написав Микола на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук.

 

 

На що колеги однопартійці написали наступне:

"Миколина поведінка і стала однією з причин скликання зборів, а п. Микола замість того щоб відстоювати свою позицію прагне всім довести нелегітимність вчорашніх зборів. Демонстративно грюкати дверями легше і простіше , чим попросити у однопартійців вибачення за необдумані кроки."

“Був на фракції, брав участь у голосуванні. Микола Гавриляк, прикро, що ти вручаєшся у роботу депутатів і при цьому дезінформуєш. За Богдана проголосували 5 депутатів при необхідних мінімальних 2\3 (5,33 – тобто 6 депутатів). Дуже негарно з твого боку … сподіваюся, ти зробиш висновки і вибачишся у депутатів за дурний вчинок”.

“Це надзвичайно велика неповага до всієї команди, до людей, які в 2 рази старші за тебе, твої амбіції понад усе! От ти сам і зробив з нормальної команди і хати смітник, де у ФБ виложив недостовірну і брехливу інформацію, яка не має законного партійного підтвердження згідно вимог Статуту партії! А тепер обливаєш всіх брудом, і висловлюєшся “угодні чи неугодні”, і шукаєш виправдання! Сьогодні з’їхалося 10 районів, аби обговорити найважливіші питання та прийняти ряд рішень, які стосуються життя обласної організації в цілому! А також одним з питань вирішити подальшу долю твого перебуваня у партії!От і всі вирішили члени партії області з 10 районів виключити тебе з партії! Зрадникам не місце у команді, які не дотримуються партійної дисципліни, які діють проти волі всіх! От дійсно, як пише Іванка Мотрук, якби став депутатом, то що тоді можна доброго від тебе чекати, як виборцям так і нам соратникам по партії, коли в усіх витираєш ноги! Таке не припустимо!”

Такі коментарі Микола Гавриляк отримав у відповідь від своїх однопартійців.

 

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.