Голос-Інфо

A+ A A-

Порошенко: Мінська-3 не буде

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Президент пригрозив санкціями, якщо російська сторона не буде дотримуватися Мінських угод.  СЕГОДНЯ.ua 

Президент України Петро Порошенко виключив можливість вироблення якогось нового формату для врегулювання конфлікту в Донбасі.

"Давайте припинимо будь-які інсинуації щодо Мінська-3. Його не існує – і я сподіваюся не існуватиме. Єдине, в чому зараз потребують Мінські угоди, це нової дорожної карти, нових дат, коли сторони беруть на себе зобов'язання імплементувати всі без винятку пункти Мінських угод до конкретної дати і у відповідній послідовності. Чи є загроза того, що Росія знову не виконає і не імплементує якісь пункти Мінських угод. Буду відвертий – така загроза дійсно є. Яка буде реакція на цю загрозу? Санкції продовжені. Або, якщо відбудеться загострення, посилення санкцій", – сказав президент.

Однак Порошенко попередив, що можливі несподівані події, але в країні готові до будь-яких варіантів.

"Але ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій. Саме тому ми зміцнюємо армію, саме тому ми фінансуємо в обороноздатність держави і військово-промисловий комплекс, саме тому ми активізуємо нашу міжнародну діяльність. Я пропоную постежити за діяльністю України в Раді безпеки ООН – наскільки зараз ми там активні, наскільки ми намагаємося використовувати ці інструменти. Я не виключаю, що для забезпечення безпеки, особливо до виборів, доведеться використовувати міжнародні сили забезпечення правопорядку. Ми дуже ретельно прораховуємо всі наші подальші кроки", – додав глава держави.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.