Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні остаточно заборонили Комуністичну партію - Мін'юст

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження за скаргою Комуністичної партії України. Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.  

КПУ в судовому порядку намагалася оскаржити правовий висновок комісії з питань дотримання закону про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки. 

"Висновок встановив невідповідність діяльності, найменування та символіки Комуністичної партії України вимогам українського законодавства", - повідомили в Мін'юсті. 

ВАСУ встановив, що касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи. 

Постанова ВАСУ оскарженню не підлягає. 

"Адміністративні суди дійшли висновку, що доводи представників і адвокатів Комуністичної партії України не є обґрунтованими. Тобто остаточно підтвердили правомірність вищезгаданого правового висновку і відповідно заборони КПУ", - резюмували в Мін'юсті. 

Нагадаємо, 16 грудня Окружний адмінсуд Києва заборонив діяльність КПУ. У той же день Київський апеляційний адмінсуд відмовився задовольняти позов КПУ до Міністерства юстиції. 

21 травня 2015 в Україні  набули чинності чотири закони про декомунізацію, які, зокрема, забороняють пропаганду радянської і нацистської символіки. 

ЛIГАБiзнесIнформ

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.