Голос-Інфо

A+ A A-

Законопроект про чергову хвилю мобілізації ще не в Верховній Раді

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Рішення про оголошення чергової хвилі мобілізації декілька "зависло". Президент Петро Порошенко поки що не ухвалив рішення про направлення відповідного законопроекту до Верховної Ради. 

Петро Порошенко не прийняв рішення щодо мобілізації. Про це він сказав, виступаючи на першому в цьому році засіданні Ради регіонального розвитку.

"Глава держави повідомив, що поки не ухвалив рішення про направлення до Верховної Ради законопроекту про оголошення чергової хвилі мобілізації", - йдеться в повідомленні.

Як відзначили в прес-службі, Петро Порошенко зазначив, що в подальшому формування українського війська має відбуватися, насамперед, за контрактним принципом.

"Ми повинні використовувати всі ресурси і резерви для забезпечення комплектації контрактної армії", – цитує слова президента його прес-служба.

Нагадаємо, що в січні 2016 року в Генштабі Збройних сил України (ЗСУ) заявляли, що внаслідок демобілізації військовослужбовців четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ВСУ. Демобілізація військових, які завершили виконання своїх обов'язків, планується наприкінці березня - в квітні поточного року.
За словами міністра оборони Степана Полторака, Генштаб робить розрахунки і вивчає необхідність оголошення чергової хвилі мобілізації.

8 лютого начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що необхідність у черговій хвилі мобілізації буде залежати від кількості військових, які будуть прийняті на військову службу за контрактом.

За матеріалами УНІАН

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.