Голос-Інфо

A+ A A-

Росія подала скаргу на Україну в СОТ!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Цю інформацію підтвердили в Міністерстві економічного розвитку, зазначивши - РФ прагне оскарження результатів перегляду антидемпінгових заходів щодо російського імпорту нітрату амонію (аміачної селитри), за результатом якого були встановлені антидемпінгові мита на у розмірі 20,51– 36,03% строком на 5 років.

Подання вимоги про створення групи експертів було здійснене невдовзі після проведення Генеральної ради СОТ, на якому позицію України щодо застосування Росією безпідставних торговельних обмежень підтримали ряд країн. Тому ми розглядаємо такі дії РФ як продовження економічної агресії проти України",- заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська

Нагадаємо, в жовтні Україна подала позов у СОТ проти Росії з приводу обмежень, введених відносно українських вагонів та стрілочних переводів.

Україна неодноразово намагалася врегулювати цей спір на рівні відповідних комітетів СОТ, але безуспішно, тому змушена була вдатися до процедури врегулювання суперечок у СОТ.

На початку грудня в Женеві (Швейцарія) представники України почали консультації в СОТ щодо суперечки з Росією.

Матеріал: НВ

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.