Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 183
A+ A A-

Bild: стало відомо про тіньовий уряд, який управляє окупованими територіями Донбасу

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Окупований Донбас безпосередньо управляється російськими чиновниками. Такими є результати журналістського розслідування, проведеного німецькою газетою Bild. Про це повідомляє  КиевПравда.

У виданні зазначають, що отримали доступ до документів Міжвідомчої комісії РФ з надання допомоги постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей від 23 жовтня 2015 року. Комісія створена в грудні 2014 року, її засідання проходять раз на два-чотири тижні. 

Вона фактично виконує роль адміністрації окупованого регіону, за словами джерела видання - "тіньового уряду". 

До складу комісії входять заступник прем'єр-міністра Росії Дмитро Козак, секретарем комісії є заступник міністра економіки РФ Сергій Назаров, а також заступник міністра фінансів РФ Леонід Горнін. За даними джерела видання, Назаров - російський політик родом з Ростовської області - є фактичним головою комісії. Він інформує друга керівника РФ Володимира Путіна - віце-прем'єра Дмитра Козака про підсумки засідань. 

Комісія розділена на шість робочих груп - з фінансів і податків, відновленню промисловості, соціальних питань та суспільних послуг, торгівлі енергоресурсами, енергоринку та транспортної інфраструктури. Робочі групи тісно співпрацюють з російськими міністерствами, і знаходяться під загальним керівництвом Федеральної служби безпеки, яка представлена в комісії чотирма співробітниками. Крім того, за даними видання, на одному із засідань комісії в жовтні 2015 року був присутній представник компанії ДТЕК, що належить Рінату Ахметову. 

Bild: стало известно о "теневом правительстве", которое управляет оккупированными территориями Донбасса


Експерти видання, які вивчили отримані документи, прийшли до висновку, що рішення комісії щодо Донбасу приймаються як щодо підконтрольній території Росії. Лідери бойовиків на засіданні комісії не присутні. Маріонеток лише інформують про підсумки засідань. 

Видання наводить одне із завдань комісії - "оцінка ефективності збору податків і зборів податковими органами територій (окупованих районів, - ред.) та розробка пропозицій щодо поліпшення їх функціонування і зміцнення бюджетної дисципліни". Зазначається, що комісія діє згідно з планом, який передбачає створення маріонеткового утворення в Донбасі, чиє майбутнє буде визначатися виключно в Москві. 

На думку журналістів видання це свідчить про провал мінських угод.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.