Голос-Інфо

A+ A A-

Всесвітньовідома піаністка передала Україні допомогу від діаспори зі США

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Всесвітньовідома піаністка Оксана Скідан привезла до Кіровограда медикаменти та засоби догляду за пацієнтами від української діаспори міста Рочестера ( Rochester, США), розташованого в західній частині штату Нью-Йорк, над озером Онтаріо.

За дстатистичними даними, до Рочестера українці почали прибувати з 1900-х, здебільшого з Рогатинщини. За даними 1970 р., з понад 200 тисяч мешканців, у Рочестері проживало близько 15 000 українців.

Оксана Скідан, президент фонду «Майбутнє покоління України», уродженка Донбасу, як піаністка дебютувала в Краматорську, росла у Слов’янську і Донецьку, поки не виїхала на навчання до Сполучених Штатів Америки, де і залишилась. На сьогодні Скідан активно займається волонтерською діяльністю, переважно допомагає дітям Сходу країни. Це перша допомога медичним закладам, організована за сприяння Скідан, проте, як зазначає сама волонтерка, не остання.

«У мене є дуже добрі друзі в Рочестері серед української діаспори і я розповіла їм про те, що потрібно, що може бути корисним тут. Буквально протягом кількох тижнів допомогу було зібрано. Мені не ставили жодних запитань окрім: «Що потрібно?»

В світі трапляються дива. І я завжди кажу своїй дитині і людям з якими зустрічаюсь, і дітям, яких вчила – потрібно мріяти. Напевно, у мене була мрія і от вона збулася. Тепер потрібно мріяти далі, і я сподіваюсь, що мрії здійснюватимуться», - зазначила Оксана Скідан.

Джерело: GRE4KA

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.