Голос-Інфо

A+ A A-

Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Федеральна розвідувальна служба Німеччини та Федеральне відомство із захисту конституції у травні представлять урядові країни проміжну доповідь щодо діяльності російських спецслужб у ФРН.

Приводом до активізації боротьби з підривною діяльністю пропагандистів стала історія нібито зґвалтованої дівчинки Лізи.

Окрім того, Федеральна розвідувальна служба країни планує відновити роботу контррозвідки, практика якої була припинена після терактів 11 вересня 2001 року в США.

За посилення боротьби із російською пропагандою виступають представники правлячої партії ХДС/ХСС та «Союз 90/Зелені». Ці політичні сили непокояться ймовірним фінансуванням з боку Кремля правопопулістських партій, зокрема і німецької партії «Альтернатива для Німеччини».

«Тема російського впливу в Німеччині наразі стоїть в числі перших на політичному порядку денному», - сказав представник ХСС Ганс-Петер Уль.

Він вимагає уваги правоохоронних органів Німеччини до активності Росії. «Стратегія з дестабілізації, яку Москва застосовує в ситуації кризи в Європейському Cоюзі, не є безпечною для нашої країни», - додав політик.

Представниця «Зелених» Марілуїзе Бек розкритикувала німецьку наївність щодо впливу Росії на стан безпеки в Німеччині.

За її словами, Володимир Путін підживлює антикапіталістичні, націоналістичні та антизахідні настрої в німецькому суспільстві.

Про це повідомляє Deutsche Welle

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.