Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні змінилися правила прописки

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Починаючи з 4 квітня, в Україні змінилася система реєстрації громадян за місцем проживання.

Відтепер цим буде займатися не Державна міграційна служба, як було раніше, а місцеві виконавчі органи – міські, селищні і сільські ради. Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на facelook.net.ua

Звертатися слід у центри надання адміністративних послуг, які діють у великих і відносно великих населених пунктах. Приміром, у Києві такі центри працюють у кожному адміністративному районі.

В анотації до постанови Кабінету міністрів, якою затверджується новий порядок, кажуть, що таким чином зроблено ще один крок до децентралізації влади.

Загальна процедура реєстрації та документи, які необхідно додати до заяви, не змінюються. Громадянам, які не збираються переїжджати з місця на місце, і зовсім не потрібно хвилюватися – старий штамп у паспорті залишається дійсним.

Нагадаємо, що за законом громадяни можуть отримати реєстрацію тільки в одному місці, а проживати вони мають право де завгодно.

У відділення міграційної служби, більше відомі як паспортні столи, відтепер потрібно звертатися тільки для отримання першого паспорта громадянина України або для відновлення втрачених документів. А якщо хто помилково за реєстрацією в паспортний стіл забреде, на інформаційному стенді побачить адресу, куди слід відправитися.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.