Голос-Інфо

A+ A A-

У Києві пройде виставка британської освіти

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ось уже дев'ять років поспіль британські професори, тренери, маркетологи і директори навчальних закладів з'їжджаються до Києва, щоб зустрітися з молодими і цілеспрямованими українцями, охочими реалізувати себе професійно не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні.

Запрошуємо вас на дев'яту щорічну виставку британської освіти «Бізнес по-англійськи», де будуть представлені університети, коледжі та мовні школи Сполученого Королівства. Це виставка для тих, кому англійська мова та британський диплом потрібні для роботи і кар'єри.

 • Дата проведення: субота 23 квітня 2016 р.
 • Час роботи виставки: 11:00-17:00.
 • Місце проведення: Київ, готель «Хаятт», вул. А. Тарасової, 5.

«Навчання у Великобританії - задоволення не з дешевих», - подумаєте ви і, безумовно, виявитеся праві. Але чи так уже воно недоступне, як здається на перший погляд? Наприклад, два тижні вивчення англійської в Англії обійдуться вам не дорожче, ніж відпочинок в екзотичних країнах. Тільки замість засмаги ви привезете британський акцент і море вражень від занурення в британську культуру - одну з найбагатших і найвпливовіших у світі. На виставці ви зможете безпосередньо поспілкуватися з британськими представниками мовних шкіл і обговорити з ними такий варіант вашого відпустки.

Що стосується вищої освіти, то тут завжди є можливості для тих, хто їх шукає. Наприклад, отримати диплом британського університету після року магістратури в Англії. Це істотно заощадить ваші витрати в порівнянні з повним циклом вищої освіти, а на виході ви отримаєте диплом, який визнають у всьому світі.

Також можна отримати грант або стипендію на навчання. В рамках виставки пройдуть презентації стипендіальних програм від Фонду Віктора Пінчука та британської урядової програми «Чівнінг». Крім того, у вас буде унікальна можливість поспілкуватися з українськими випускниками британських університетів. Їх досвід познайомить вас з усіма складнощами і перевагами навчання в британських вузах - такої інформації ви точно не знайдете ні в рекламних брошурах, ні на сайтах університетів.

Кілька причин відвідати виставку:

 1. Тільки британські навчальні заклади: університети, коледжі, мовні школи.
 2. Виставка проводиться за підтримки посольства Великої Британії в Україні.
 3. На стендах працюють представники британських навчальних закладів з перекладачами.
 4. Безкоштовні консультації експертів з британської освіти.
 5. Кожному відвідувачеві - безкоштовний каталог британських університетів.
 6. Семінари та тренінги англійською.
 7. «Живі історії» випускників британських вузів про навчання і про те, як їм стала у пригоді британська освіта в реальному житті.
 8. Стипендії і знижки від британських навчальних закладів - тільки для відвідувачів виставки.
 9. Розіграш безкоштовних поїздок в Англію на мовні курси.

Конференція «Європейська освіта для нової України» (11:00-12:30), організована спільно з «Ініціативою «Професійне уряд»» - об'єднанням українців - випускників кращих університетів світу.

Організатор виставки - освітнє агентство «Бізнес-Лінк», яке спеціалізується на освіті у Великобританії.

Участь у виставці безкоштовна. Вхід на виставку - за запрошеннями, які можна отримати, пройшовши попередню реєстрацію за посиланням або за телефоном +38 044 494 20 80.

Джерело: OSVITA.UA

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.