Голос-Інфо

A+ A A-

Валерій Чалий обговорив подальшу допомогу Україні від Конгресу США

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з Головою Підкомітету з державної та зовнішньополітичної діяльності, співголовою Підкомітету з питань оборони Комітету з питань асигнувань Палати представників Конгресу США Кей Грейнджер.

Головною темою розмови стало обговорення шляхів подальшої практичної допомоги України на рівні Конгресу США у контексті формування видаткових статей Бюджету США на 2017 рік.

Валерій Чалий подякував Kей Грейнджер за послідовну законодавчу підтримку України у протистоянні російській агресії та наголосив на важливості посилення фінансової та військово-технічної допомоги нашої держави з боку США. Посол України також попросив американського законодавця підтримати низку поточних законодавчих ініціатив, спрямованих на поглиблення американської підтримки нашої держави.

Натомість, Конгресвумен Грейнджер запевнила Посла Чалого у тому, що допомога Україні і надалі залишатиметься одним з пріоритетів на порядку денному вищого законодавчого органу США та у її діяльності.

Джерело: USA.MFA.GOV.UA

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.