Голос-Інфо

A+ A A-

У США розіграли Green Card

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Вчора, 3 травня, о 12:00 за тихоокеанським часом оприлюднили результати розіграшу Диверсифікаційної Візової Лотереї (Diversity Immigrant Visa) – 2017, більше відомої як лотерея «Грін Кард» (Green Card Lottery).

Минулоріч участь в лотереї взяло більше мільйона українців. Ймовірно цього року кількість бажаючих буде не меншою.

Як правило у перші години сервер з результатами перевантажений і комфортно перевірити результат можна буде вже сьогодні, але для нетерплячих нагадуємо, що для перевірки вам потрібно:

1. Відвідати офіційний сайт http://www.dvlottery.state.gov/ESC/

2. Знайти ваш номер підтвердження (Confirmation Number), який має формат 2017ХХХХХХХХХХХХ. Цей номер вам був наданий при заповненні заявки на участь у лотереї.

3. Заповнити поля з прізвищем(так само, як ви вказували при подачі заявки), роком народження та поле Authentication(захист від роботизованої перевірки).

Далі ви можете побачити три надписи:
1. «Has not been selected» – який повідомляє, що цього разу ви не виграли.
2. «Session time out» – сповіщає про помилку і необхідність повторної перевірки, однак минулого року саме такий надпис спочатку побачили переможці.
3. «You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the …. ” – це повідомлення означає, що ви виграли в лотерею, однак воно не гарантує 100% отримання імміграційної візи, для чого потрібно буде ще виконати ряд умов.

Джерело: FACEBOOK

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.