Голос-Інфо

A+ A A-

Чи будуть під громадським контролем суди?

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

«Судова система Прикарпаття чомусь ніяк не може працювати без супроводу громадськості.

На днях стикнувся з цим явищем, а саме з нахабністю представників одного із суддів апеляційного суду Івано-Франківської області. Як вже відомо громадськості, ГО "ВО Голос", кореспонденти інтернет порталу "Голос-Інфо" та редакції газети "Голос-Народу Івано-Франківщини" неодноразово висвітлювали на прикладі діяльність суддів Фединяка та Ковалюка... і як наслідок позов про захист честі та гідності......

Що мене вразило у цій ситуації, так це те, що "їх честь" Ковалюк не може змиритися з тим, що громадськості цікаво про його майно і незрозумілу образу ( в чому саме вона виразилась він так і не може пояснити). Вся комічність ситуації полягає в тому, що перед першим слуханням справи представник судді "звинувачувала" журналістів у заангажованості та виконуванні якогось міфічного замовлення.

Щоб не виникало у суддів Фединяка та Ковальчука ніяких запитань щодо "замовності журналістів" чи інших "королівських забаганок", ми вирішили відвідувати судові процеси , які розглядають ці слуги "мантії і молоточка" та висвітлювати для громадськості їх рішення.

Думаю буде дуже цікаво та повчально.» - написав на сторінці facebook громадській діяч, головний редактор газети  "Голос-Народу Івано-Франківщини" Віталій Чорненький.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.