Голос-Інфо

A+ A A-

Реформування поліції носить виключно фантомний характер

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

"Трохи про наболіле..... У реформування національної поліції на Прикарпатті з кожним днем віриться все менше і менше. І це не тому, що маю якесь упереджене відношення до цього органу.

Справа в тому, що чим більше шуму та піару навколо реформування поліції, тим більш закритою як на мене робиться ця структура.


Неодноразово наголошував на розкритті злочинів вчинених відносно громадських активістів та журналістів з часів "Майдану" і по сьогоднішній день. Результат нульовий, тобто у цьому напрямку показники відсутні повністю. Що стосується іншої категорії злочинів, то ситуація не дуже відрізняється. Наприклад мною особисто було подано дані про вчинення кримінального злочину (розкрадання державного майна) із наведенння фактів та особи злочинця. І що Ви думаєте, за рік правоохоронці спромоглися провести тільки дві слідчі дії. Не можу зрозуміти, що саме вплинуло на таку "виснажливу" роботу, непрофесіоналізм та "волокіта" чи високий чин осби , яка і розкрадала майно.....?


Друзі..., реформування поліції носить виключно фантомний характер і те що я ЧУЮ відрізяється від того , що БАЧУ.....


Можливо цей пост хоча б якимось чином повпливає на ставлення правоохоронців до своїх обов"язків ?"  - написав на сторінці facebook громадській діяч, головний редактор газети  "Голос-Народу Івано-Франківщини" Віталій Чорненький.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.