Голос-Інфо

A+ A A-

Екологія: говорили – балакали, сіли та заплакали

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З ОДА надійшла відповідь на інформаційний запит ГО ВО «ГОЛОС», що до здійснення державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства Державною екологічною інспекцією в області.

"Згадаймо друзі колегію ОДА від 02.06.2016 року. Одне з питань, що слухалось було "Про здійснення державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства ДЕІ в області. Голова ОДА, голови РДА та ручні провладні громадські активісти такі, як Я. Наваляний, В. Трачук та М. Бойчук задавали багато запитань начальнику ДЕІ Ігорю Стефураку. Чиновники РДА та камуфляжники настільки погано володіли тематикою, що голові ОДА О. Гончаруку приходилось їх зупиняти, вказуючи на місце... Після цього особи з ОДА намагалось переконати ДЕІ підготувати (читай сфальшувати) рішення про нібито визнання його незадовільною. Бо так, казав голова ОДА і в свою чергу написали місцеві ЗМІ... Після цього було подано інформаційний запит до ОДА щодо надання стенограми, протоколу та рішення колегії.

Дивно, але в найвищому органі області стенограми колегій та нарад не ведуться. Тому побачити написаними ті брендові та дивні запитання, які задавали голови РДА та ручні "активісти" неможливо. Але Бог з ними, з тими ручними... А от тепер мовою документів: поділити, скоординувати, забезпечити, розгорнути, покласти...і т.д. А де ж ті "три короби, які нагородили"? А немає... Отож працюємо і виявляємо далі чиновників, депутатів та " активістів", що дахують крадіжки лісу і природних ресурсів. Надію маємо, ще на справжніх громадських активістів та СБУ, поліція працювати не має коли, "рінформується"...

- написав на сторінці facebook, голова Всеукраїнського об’єднання «Голос» Ростислав Гудзінський.

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.