Голос-Інфо

A+ A A-

Офіційна заява щодо взяття у заручники українського журналіста Ольги Сворак +відео

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

Затримана на окупованій території Луганської області бойовиками Ольга Сворак дійсно є кореспондентом газети «Голос народу Івано –Франківщини» та інтернет ресурсу «Голос-інфо»

За завданням редакції Ольга Сворак перебувала в м. Києві. На окуповану територію Ольга поїхала у власних справах і редакційного завдання на цю поїздку не отримувала.
Про будь –які зв’язки Ольги Сворак з Службою безпеки України нам нічого невідомо.
Переглянувши відео можна зробити висновок, що Ольга Сворак піддавалась тортурам, як фізичним так і психологічним. Текст проголошеної заяви Ольгою був підготовлений бойовиками і тому на наш погляд вона себе оговорила.
Фейкові спецслужби бойовиків шукають сенсацій тому і взяли в заручники українську журналістку вибивши з неї потрібні їм зізнання, аби отримати «нагороди» від своїх Кремлівських господарів.
Неприпустимо у 21 столітті брати в заручники журналістів та ще й жінок прикриваючись ними, як живим щитом. Редакція газети, сайту та громадської організації «Голос» будуть добиватись звільнення українського журналіста Ольги Сворак із заручників всіма доступними засобами.

Голова Всеукраїнського
об’єднання «Голос» 
Ростислав Гудзінський

Головний редактор газети
«Голос народу Івано –Франківщини» 
Віталій Чорненький

Дивись відео :

 

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.