Голос-Інфо

A+ A A-

Кримчанин створив зворушливий мультфільм про Україну

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Відповідний ролик опублікував блогер під ніком Ніко Лапунов в соціальній мережі Facebook.

“Моя перша спроба вишитого мультфільму. Принцип зрозумів. Далі буде”, – зазначив він в підписі до мультфільму.

На відео, зробленому в новій техніці “вишитого” мультфільму, спочатку показано, як окреслюють межі України разом з анексованим Росією навесні 2014 року півостровом Крим. При цьому автор риторично запитує “Де я?”

 

Потім він хрестиком позначає на кримському півострові, де його рідний будинок, а другим хрестиком, уже на території материкової України, біля Миколаєва, місце, де він знаходиться зараз. І вишиває стежку з стрілок, що символізує дорогу від одного пункту в інший.

 

Потім вишитий півострів “розсмоктується”, від нього залишається ледь помітний слід на тлі вод Чорного моря. Автор показує, що тут, в безбарвній частині, яка вже знаходиться за територією України, в Сімферополі, його душа. А його фізичне тіло – на материковій Україні, в Миколаєві.
“Кажуть, що твій будинок там, де твоє серце. Неправда. Моє серце і мій будинок знаходяться в різних куточках”, – свідчить підпис до відео на YouTube-каналі автора.

 

У той же час одна з користувачок мережі звернулася до автора відео: “Ніко, виший для мене теж сердечко в Керчі. І доріжку з Дніпра”. На що він люб’язно погодився.

Джерело: LOVELYLIFE.IN.UA

 

 

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.