Голос-Інфо

A+ A A-

Ростислав Гудзінський назвав франківського активіста Сергія Чирву “авантюристом і зрадником”

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

На сторінці Віталія Чорненького у соцмережі Фейсбук під одним із постів Ростислав Гудзінський назвав активіста Сергія Чирву "авантюристом" та "зрадником", пише versii.if.ua.

“Членами ВО “Голос” на даний час є понад 800 активістів, різних за своїм фахом та політичними вподобаннями. Основне це любов до України. Тому й не дивно, що різні люди приходили до організації з різними цілями, на жаль я непровидець і не можу передбачити, що на думці і того чи іншого активіста.

 

Ми, як організація зростаємо і позбавляємось тих членів у яких пріоритети не робота заради України, а збагачення. Це нормальний процес очищення. Яскравий приклад такого очищення є виключення з складу організації авантюриста та зрадника Сергія Чирви, який пов’язав своє майбутнє із олігархічною партією УКРОП, господарі якої щоденно грабують наш народ. Очищення та позбавлення від випадкових людей буде тривати і надалі”, – пише Ростислав Гудзінський.

 

Також представники ВО “Голос” повідомили, що Сергія Чирву виключили із лав «Всеукраїнське об’єднання «Голос». “СЕРГІЯ ЧИРВУ ВИКЛЮЧЕНО ІЗ ЛАВ ВО “ГОЛОС” У відповідності до наказу № -17 від 30 серпня 2016 року в зв’язку із систематичним порушенням статуту громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Голос», невиконання рішень Ради, співпрацю із організаціями, які утворені та фінансуються антиукраїнськими олігархами, аморальну поведінку та на підставі протоколу засідання організації № 11 від 24 серпня 2016 року Чирва Сергій Петрович виключений із складу громадської організації Всеукраїнське об’єднання “Голос””, – пише на своїй сторінці Всеукраїнське об’єднання “Голос”.

Джерело www.versii.if.ua

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.