Голос-Інфо

A+ A A-

ВВС буде боротися з російською пропагандою

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Не так давно комітету з оборони британського парламенту підготував доповідь, у якій, зокрема, йшлося про відсутність в Об’єднаного Королівства і НАТО розвиненої стратегії протидії російській пропаганді.

І ось у четвер, 15 вересня, уряд відповів на критику та повідомив про збільшення фінансування Британської Телерадіомовної Корпорації (ВВС). Воно спрямоване, у першу чергу, на збільшення її російськомовних випусків.

Якщо це так, то зміни діяльності ВВС матимуть радше контр-пропагандистський, ніж пропагандистський характер. Адже будуть боротися з російським впливом на свідомість тих, хто розмовляє російською. Мабуть саме це викликало неабияке хвилювання у Кремлі. Російські засоби масової інформації іронізують, що не вказана сума, на яку збільшено фінансування ВВС. І зрозуміло чому. За обсягами вкладених коштів можна визначити, наскільки буде нарощено російськомовний ресурсі. Якщо значно, то путінський режим доволі швидко матиме клопоти, бо почне втрачати слухняність населення країни. Зауважимо, що політичне керівництво СРСР вважало ВВС одним з найнебезпечніших антирадянських рупорів.

Джерело meest-online.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.