Голос-Інфо

A+ A A-

Реформаторська команда Саакашвілі повертається в Грузію

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Міхеїл Саакашвілі сказав, що після парламентських виборів в Грузії в наступні вихідні, він повертається на свою батьківщину і забере туди свою команду, і зокрема голову нацполіції України Хатию Деканоїдзе.

"Для мене ця новина не є сюрпризом, - повідомляє народний депутат Віталій Купрій. - Я завжди стверджував, що мета Саакашвілі використовувати Україну і українців як майданчик для повернення в політичне життя Грузії. Пересидіти у нас, уникаючи кримінальної відповідальності, спробувати поліпшити своє матеріальне становище. Бути на слуху".

 
"Реформаторська" команда Саакашвілі з тріском провалила у нас всі реформи. За ширмою харизматичних виступів виявилася порожнеча, точніше безодня амбіцій і популізму.
Мене зараз мучать різні думки. З одного боку, як кажуть, скатертиною дорога. До того ж пані Хатія вже зібрала валізи і написала заяву про відставку. Нам їх партії у Верховній Раді точно не потрібні",- стверджує політик.

"З іншого боку, мені буде сумно, якщо реваншисти з диктаторськими замашками і цинічним неповагою до прав людей знову будуть тероризувати країну, яку я дуже люблю.
Все тече, все змінюється. Політики з запахом нафталіну повинні піти в небуття", - констатує Купрій.

"Інтрига триватиме недовго. Результати виборів у Грузії будуть відомі вже через тиждень",- резюмує парламентарій.

За матеріалами: tt.inf.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.