Голос-Інфо

A+ A A-

Тисячі ватників прийшли провести в Ад Арсена Павлова, уроженця Комі, мийщика машин та найманого вбивцю

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

"Це Донецьк, прощання із "моторолою", тисячі ватників прийшли провести в Ад Арсена Павлова, уроженця Комі, мийщика машин та найманого вбивцю.

Так, серед натовпу є бюджетники та студенти, яких зігнали на " захід" для картинки паРаша ЗМІ. Але ж є й багато таких, які щирі у своїх почуттях.

Він, цей невдаха та маргенал для них "герой". Думаю, що після повернення цієї території під контроль України, ніякі вибори там проводити не можна років зо п'ять. За цей час українські спец.служби та влада мають провести роботу щодо виявлення терористів, їх посібників та сепаратистів. Всі вони, хто не потрапить до буцегарні, а це приблизно 500 000 чол. мають бути позбавлені виборчих прав мінімум на 10 років. Повертати ж їм виборче право тільки після успішої здачі іспиту з української мови, історії та письмового підтвердження лояльності до держави Україна. Коли це буде? Я не знаю. Однак я точно знаю, що на даний час Україні, ці люди, які не визнають незалежності держави, ненавидять все українське, нам не потрібні. Треба переварити та перевиховати тих прихильників "руцького міру", які проживають на контрольованій території України.

А, зараз ОРДЛО треба обгородити колючим дротом, великим бетонним парканом та ровом. Аналогічно треба зробити і на кордоні з Росією. Іншого варіанту не має...", - написав на сторінці facebook, голова Всеукраїнського об’єднання «Голос» Ростислав Гудзінський.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.