Голос-Інфо

A+ A A-

Дивлюсь я на «нашу» владу бариг і просто... - Гудзінський

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

"Дивлюсь я на «нашу» владу бариг і просто впріваю, від того як вони приймають рішення, це просто «космічні довб..дятли».

От як вам цитатка голови уряду Гройсмана: «я до третьої ночі заповняв електронну декларацію і зрозумів, що треба підвищити українцям мінімальну зарплату до 3200 грн». Це ж справжній «броунівський рух», хаос в діях і явна розруха в головах урядовців. Але все ж повернемось до того чому так сталось і як такі заяви та дії позначаться на економіці України.

Урядовці зрозуміли, що призначені субсидії стануть непосильною ношею для бюджету України, плюс тотальне зубожіння громадян надає карт –бланш в руки опозиції щодо проведення акцій протесту. А так «вбивається одразу два зайці», знижується протесний рух, а майже 80% субсидій передбачених громадянам на комуналку будуть скасовані. Ось так, все просто.

Тепер щодо покращення життя громадян, у зв’язку із підвищенням мінімальної зарплати громадянам, вони його в загалом не відчують, тому що всі гроші з’їдять комунальні платежі. В цілому ж для економіки цей крок зіграє злий жарт із «генієм економіки» Володимиром Гройсманом, адже «гра у наперстки» призведе до подальшої тінізації зарплат, черговим витком інфляції та іншими не передбаченими процесами і так у надзвичайно розбалансованій економіці країни…", -   написав на сторінці facebook, голова Всеукраїнського об’єднання «Голос» Ростислав Гудзінський.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.