Голос-Інфо

A+ A A-

Мені дуже подобається те, що говорить Міхо Саакашвілі - Гудзінський

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

"Мені дуже подобається те, що говорить Міхо Саакашвілі щодо зміни злодійської влади бариг на людей, які не були раніше на шильних щаблях в системі держуправління та більше одного разу обирались до ВРУ.

Негідники, які на крові простих українців прийшли до влади, вже три роки розповідають про реформи, при цьому економіка падає, природні ресурси розкрадаються, а народ зубожіє, а військові гинуть на війні, яку бариги скромно називають АТО.

Ніякої, наголошую ніякої боротьби з корупцією не має, антикорупційних органів десяток, а посадок міністрів, голів ОДА та трьох друзів Президента і вже четвертого Генпрокурора так і не відбулось. "В Україні не має, ні голих ні дурних", всі все розуміють, або бариги підуть до в'язниці шляхом проведення дострокових виборів у ВРУ, або народ знову проведе Майдан, цього разу він буде тривати, як казав Петро Порошенко про "АТО", не місяцями, не тижднями і не днями, він триватиме години. Це правда.

Бариги всіх рівнів мають це зрозуміти, тому, що захищати їх на відміну від влади Януковича нікому. Бариги зруйнували не лиш економіку, але й повністю знищили правоохоронну систему (єдиний боєздатний і дієздатний орган СБУ). "Король то голий"...", - написав на сторінці facebook, голова Всеукраїнського об’єднання «Голос» Ростислав Гудзінський.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.