Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 186
A+ A A-

Президент підписав закон про захист інформаційного простору

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 1715-VIII "Про внесення змін до Закону України" Про телебачення і радіомовлення ", прийнятий Верховною Радою 1 листопада. Документ розміщений на сайті Президента України, пише infokava.com.

На офіційному сайті Верховної Ради України зазначається, що відповідний законопроект № 4815 повернуто з підписом президента в п'ятницю, 25 листопада.

Документ прийнятий з метою захисту інформаційного простору держави, своєчасного реагування на виявлені загрози та їх припинення. Їм вводиться дієвий механізм прямої відповідальності за порушення положень Закону України "Про телебачення і радіомовлення", передбачені частиною другою статті 6 - поширення закликів до насильницької зміни конституційного ладу України; розв'язування війни, агресивних дій або їх пропаганди; необґрунтованого показу насильства; пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження.

Суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України повинен здійснювати ретрансляцію програм і передач тільки за умови відповідності їх змісту вимогам законодавства України, Європейської конвенції про транскордонне телебачення і в разі їх включення до переліку програм, що ретранслюються за рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Відповідно до Закону, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення отримує можливість оперативно реагувати на порушення та вживати відповідних заходів для їх припинення.

Також встановлюється перелік порушень, за які Національна рада може застосовувати штрафні санкції до телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, удосконалюється процедура і визначається розмір штрафів.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.